fbpx

Oferta EGO Power +

Logo Ego Power Plus bez tla
Przetestuj zanim kupisz!
Testuj Ego Blue Garden
TESTUJ EGO Power +
umówmy się na testy!

Dmuchawy EGO Power +

Dmuchawa EGO Power + LB5300E

Dmuchawa LB5300E napędzana jest wysokowydajnym silnikiem bezszczotkowym oraz wyposażona w technologię turbiny strumieniowej. Rura o dużej średnicy zapewnia mocny przepływ powietrza.  Dzięki funkcji zmiennej prędkości, która zapewnia kontrolę, posiada również tryb Turbo Boost, który może wydobywać 900 m3 powietrza na godzinę. 

Dmuchawa EGO Power + LB5301E + bateria 2,5 Ah, ładowarka

Dmuchawa LB5300E zawiera akumulator 2,5 Ah i standardową ładowarkę. Napędzana jest wysokowydajnym silnikiem bezszczotkowym oraz wyposażona w technologię turbiny strumieniowej. Rura o dużej średnicy zapewnia mocny przepływ powietrza.  Dzięki funkcji zmiennej prędkości, która zapewnia kontrolę, posiada również tryb Turbo Boost, który może wydobywać 900 m3 powietrza na godzinę.

Dmuchawa EGO Power + LB5800E

Dmuchawa bezszczotkowa firmy EGO jest wyposażona
w technologię turbiny strumieniowej i rurkę o dużej średnicy, aby zapewnić maksymalny przepływ powietrza. W modelu tym występuje możliwość zmiany prędkości, aby utrzymać pełną kontrolę.  Posiada również tryb Turbo Boost, który może wydobywać 986 m3 powietrza na godzinę.

 

Dmuchawa EGO Power + LB6000E

Dmuchawa plecakowa EGO POWER + 6000E jest 8 razy cichsza i waży o połowę mniej niż porównywalne dmuchawy. Model ten jest wyposażony w technologię turbiny strumieniowej i rurkę 

o dużej średnicy, aby zapewnić maksymalny przepływ powietrza. Wydajny bezszczotkowy silnik dmuchawy plecaka zapewnia dłuższy czas pracy, niskie wibracje i dłuższą żywotność silnika.

Dmuchawa EGO Power + LB6002E + bateria 5 Ah
szybka ładowarka

Dmuchawa plecakowa EGO POWER + 6002E jest 8 razy cichsza i waży o połowę mniej niż porównywalne dmuchawy. Model ten jest wyposażony w technologię turbiny strumieniowej i rurkę 

o dużej średnicy, aby zapewnić maksymalny przepływ powietrza. Wydajny bezszczotkowy silnik dmuchawy plecaka zapewnia dłuższy czas pracy, niskie wibracje i dłuższą żywotność silnika


Dmuchawa EGO Power + LB6002E + bateria 10 Ah
szybka ładowarka

Dmuchawa plecakowa EGO POWER + 6002E jest 8 razy cichsza i waży o połowę mniej niż porównywalne dmuchawy. Model ten jest wyposażony w technologię turbiny strumieniowej i rurkę o dużej średnicy, aby zapewnić maksymalny przepływ powietrza. Wydajny bezszczotkowy silnik dmuchawy plecaka zapewnia dłuższy czas pracy, niskie wibracje i dłuższą żywotność silnika.

W zestawie tym dołączona jest ładowarka 10Ah.

Również jak wcześniejsze modele posiada  tryb Turbo Boost, który umożliwia wydobywanie powietrza 1020m3/h

 

Dmuchawa EGO Power + LBX6000

LBX6000 jest najbardziej zaawansowaną dmuchawą ręczną na rynku. Zaprojektowana do użytku z akumulatorem EGO Commercial Backpack jest lekka i łatwa w obsłudze. 

Tryb Turbo Boost – 4 poziomy ustawień i doładowania.

Co więcej, bezszczotkowy silnik redukuje wibracje i hałas
w porównaniu do innych dmuchaw dostępnych na rynku. 

 Również jak wcześniejsze modele posiada  tryb Turbo Boost, który umożliwia wydobywanie powietrza 1014m3/h.