fbpx

Oferta EGO Power +

Logo Ego Power Plus bez tla
Przetestuj zanim kupisz!
Testuj Ego Blue Garden
TESTUJ EGO Power +
umówmy się na testy!

Kosiarki EGO Power +

Kosiarka EGO LM1701E 42 cm + bateria 2,5 Ah i ładowarka

Kosiarka EGO Power + LM1701E to najmniejsza kosiarka w gamie EGO Power+. To kompaktowe urządzenie posiada w zestawie baterię o pojemności 2.5Ah (BA1400) oraz ładowarkę (CH2100E). Poza lekką konstrukcją nasza kosiarka posiada innowacyjny kosz na skoszoną trawę o pojemności 55l, który zapełniany jest od końca, co znacznie poprawia jakość pracy.

Kosiarka EGO LM1701E-SP 42 cm + bateria 2,5 Ah
ładowarka

Nowy model kosiarki EGO Power + jeszcze bardziej ułatwia pokonywanie wzniesień trawnika dzięki bezstopniowemu, samobieżnemu układowi napędowemu. Regulowane wysokości uchwytów i łatwe pozycje opróżniania kosza na trawę sprawiają, że kosiarka jest jeszcze wygodniejsza w użyciu. Dodatkowo pokłady polimerowe sprawdziły się doskonale w zbieraniu, mulczowaniu
i cięciu z tyłu.

Kosiarka EGO LM1903E-SP 47 cm + bateria 5,0 Ah
ładowarka

Idealna do małych ogrodów przydomowych lub w pobliżu drzew, dzięki czemu pielęgnacja trawnika jest szybka, łatwa i wydajna. Zaawansowana technologicznie pod każdym względem. Mulczowanie, zbieranie oraz tylny rozładunek to jej główne zadania.  Poza lekką konstrukcją kosiarka posiada innowacyjny kosz na skoszoną trawę o pojemności 55l, który zapełniany jest od końca, co znacznie poprawia jakość pracy

Dostarczony wentylator i ostrze zostały zaprojektowane w taki sposób, aby współpracowały ze sobą w celu zapewnienia doskonałego zbioru trawy. 

 

Kosiarka EGO LM2021E-SP 50 cm + bateria 5,0 Ah
szybka ładowarka

Świetna alternatywa dla kosiarek spalinowych. Została zaprojektowana w taki sposób by zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Posiada lekką konstrukcję oraz innowacyjny kosz na skoszoną trawę o pojemności 60 l. Kosz zapełniany jest od końca oraz posiada „język”, który przy demontażu zbiera trawę z przestrzeni pomiędzy bębnem z nożem, a koszem. Sama bateria 56V montowana jest pod kątem, dzięki  czemu użytkownik w każdy momencie może sprawdzić poziom jej naładowania. Wszystkie zastosowane rozwiązania znacznie poprawiają jakość i szybkość pracy. 

 

Kosiarka EGO LM2122E-SP 52 cm + bateria 7,5 Ah
szybka ładowarka

Model znacznie cichszy niż kosiarka benzynowa . Kosiarka LM2122E-SP ma dużą wydajność koszenia, co pozwala wygodnie poradzić sobie z każdym trawnikiem przy mniejszej liczbie przejazdów. Worek o dużej pojemności wymaga rzadszego opróżniania. Samobieżny silnik o zmiennej prędkości zapewnia kontrolę podczas cięcia. Atutem jest również możliwość pracy do 50 min przy jednym ładowaniu.  Funkcjonalność pozwala na pakowanie lub wycinanie ściółki, podczas gdy reflektory LED pozwalają pracować dalej w ciągu dnia.  Składana konstrukcja ułatwia czyszczenie i konserwację.