fbpx

Oferta EGO Power +

Logo Ego Power Plus bez tla
Przetestuj zanim kupisz!
Testuj Ego Blue Garden
TESTUJ EGO Power +
umówmy się na testy!

Multi-tool EGO Power +

Multi-tool MHCC1002E + bateria 2,5 Ah

Multi-tool to kompleksowe narzędzie z możliwością wyboru 7 końcówek które to działają z jednym, bazowym urządzeniem.
W zależności od ogrodu EGO Power + pozwala na dobór odpowiednich urządzeń do pielęgnacji. 

Zestaw ten zawiera bazę urządzenia, 10-calową piłę słupową umożliwiającą przycinanie drzew bez użycia drabiny, nożyce do żywopłotu, baterię 2.5Ah a także szybką ładowarkę oraz torbę. 

 

Multi-tool MHCC2022E + bateria

Multi-tool to kompleksowe narzędzie z możliwością wyboru końcówek które działają z jednym, bazowym urządzeniem.
W zależności od ogrodu EGO Power + pozwala na dobór odpowiednich urządzeń do pielęgnacji. 

Zestaw ten zawiera baza systemu, piła słupowa łańcuchowa, nożyce do żywopłotu, podkaszarkę a także krawędziarkę oraz ostrze 3-ramienne. Do zestawu dołączona jest także ładowarka, akumulator oraz torba. 

 

Baza systemu Multi-tool PH1400E

Baza systemu Multi-tool to wielofunkcyjne oraz wszechstronne narzędzie które, może być połączone przystawkami. Dzięki swojej wielozadaniowości, sprzęt ten jest przydatny w ogrodach pod wieloma względami. Osprzęt wkłada się po prostu do sprzęgła,
a wyzwalacz o zmiennej prędkości zapewnia odpowiednią moc
w razie potrzeby. 

Zamiatarka EGO Power + BBA2100

Szybka oraz dokładna praca dzięki łatwej do zamocowania szczotki z włosia. Włosie o długości 10,5 cm sprawia, że nadaje się do czyszczenia najtrudniejszych miejsc, chroniąc jednocześnie operatora przed latającymi śmieciami. Łatwo usuwaj mech i mokre liście z twardych powierzchni dzięki nowej nasadce.
Do użytku z głowicą wielofunkcyjną PH1400E. 

 

Podkaszarka - trymer EGO Power + STA1500

Podkaszarka – trymer EGO Power + wyposażona jest w głowicę Rapid Reload, która ułatwia ponowne załadowanie żyłki na głowę bez demontażu nakładki. Osłona zapewnia ochronę użytkownika podczas cięcia, aby zapewnić optymalną wydajność.

Kultywator EGO Power + CTA9500

Wielofunkcyjne narzędzie Multi-tool posiada również nakładkę kultywatora. Jest on kompatybilny z bazą EGO Power + PH1400E. Zakres jego pracy wynosi 24 cm co zapewnia łatwiejszy sposób przygotowania gleby do sadzenia. Obrotowe zęby kultywatora usuwają chwasty i napowietrzają glebę. 

Nakładka kultywatora o zmiennej prędkości pozwala przebijać twardą ziemię lub wybierać ją z powrotem w celu uzyskania bardziej miękkiej gleby.

 

Przedłużacz EGO Power + EP7501

Dodatek przedłużacza do bazy systemu pozwala na dotarcie
w nieco trudniejsze rejony ogrodu. Już nic nie będzie poza zasięgiem Multi-tool od EGO Power +. Długość przedłużacza wynosi 78 cm. 

Bezpiecznie można przymocować go do głowicy napędowej oraz przystawek do piły tnącej i nożyc do żywopłotu. 

 

Ostrze 3-ramienne EGO Power + 102 cm

Element ten można śmiało używać jako przystawkę do podkaszarki EGO Power +. Jest on wyposażony w trójstronny metalowy nóż, który poradzi sobie z grubszymi elementami zielonymi. Może być używany również do koszenia. Metalowe ostrze można usunąć
i zastąpić głowicą żyłkową. 

Długość całkowita tej nakładki wynosi 102 cm, gdzie szerokość cięcia to 30 cm.

 

Piła łańcuchowa EGO Power + PSA1000

Pilarka słupowa łańcuchowa jest jednym z elementów systemu firmy EGO Power +. Charakteryzuje się wytrzymałością oraz wygodą użytkowania. Wytrzymała, zapewniająca wydajne przycinanie. Umożliwia przycinanie gałęzi bez użycia drabiny. Idealna do stosowania na drzewach owocowych. Posiada łańcuch 3/8
z prostym napinaczem łańcucha i przezroczysty zbiornik oleju.

Nożyce do żywopłotu EGO Power + 160 cm HTA2000

Nożyce do żywopłotu dla Multi-tool EGO Power + umożliwiają przycinanie wysokich żywopłotów bez konieczności korzystania
z drabiny, dzięki czemu praca jest bezpieczniejsza i szybsza. Głowicę narzędzia można ustawić w 12 stałych położeniach, dzięki czemu cięcie wierzchołków i boków żywopłotu jest  prostsze niż dotychczas.

Krawędziarka EGO Power + EA0800

Dzięki  nakładce krawędziarki uzyskujemy czystą krawędź nie tylko przy trawniku, ale także chodnikach, podjazdach czy tarasach. Sprzęt wyposażony jest w osłonę, która chroni operatora przed wyrzucanymi resztkami roślinnymi. Możliwa jest również szybka
i łatwa regulacja głębokości ( do 75 cm) działania dzięki czemu użytkownik sam może ustawiać parametry działania nakładki. 

Torba do przechowywania narzędzi EGO Power +
BMH1000

Torba służąca do przechowywania poszczególnych elementów zestawu Multi-tool EGO Power +.