Ego Power Plus logo biale
Nadeszła rewolucja

EGO Power +

Akumulatorowe narzędzia EGO Power + zawitały wreszcie na Nasz rynek. EGO to światowy lider w produkcji nowoczesnych narzędzi akumulatorowych przeznaczonych do pracy w ogrodzie i terenach zieleni. Poznaj z Nami świat narzędzi akumulatorowych dla najbardziej wymagających Klientów!

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ EGO POWER +

Nasza firma Blue Garden jest regionalnym dystrybutorem produktów EGO. Staramy się zapewniać stałą pomoc i wsparcie dla Naszych Klientów na każdym etapie zakupu i użytkowania sprzętu. Nasz sklep stacjonarny i magazyn znajduje się w Krakowie. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową, internetową. Tym co wyróżnia Naszą firmę, jest możliwość przetestowania Naszych urządzeń. Posiadamy dużą gamę testowych sprzętów tej marki. Masz wątpliwości? Skontaktuj się z Nami i umówmy się na testy! 

LM2024E-SP_50cm Kosiarka

poznaj EGO Power +

Jest to marka o globalnym zasięgu. Firma została założona w 1993 roku, zatrudnia ponad 7000 wysoko wykwalifikowanych osób i produkuje 10 milionów produktów rocznie, które są sprzedawane w ponad 30 000 sklepach w 65 krajach na całym świecie.

Ego Power + jest liderem akumulatorowych urządzeń zasilających w Ameryce Północnej. Nieustanny rozwój pomógł osiągnąć wyjątkowo wysoką pozycję na rynku.

Nad sukcesem pracuje utalentowany zespół ponad 400 wysoko wykwalifikowanych pracowników technicznych odpowiedzialnych za rozwój i dostarczenie, niezawodnych elektronarzędzi dla  klientów. Aby zaprojektować innowacyjne, trwałe i potężne narzędzia, które zapewnią najwyższa wydajność EGO współpracuje ze specjalistami z całego świata. Zrazem zespół wprowadza w życie globalne normy bezpieczeństwa i jakości.

liczy się Nasze środowisko

Innowacja zawiera się w każdym aspekcie działalności EGO. Nie tylko w produktach, które opracowują, ale także sposobie, w jaki działa i pracuje Ego. W 2004 roku zainstalowany został zielony system dachowy na budynkach ich siedziby. Pozwala to zaoszczędzić równowartość 3500 litrów paliw kopalnianych każdego roku.

Dach Green Power Indistrial Park to także ogromny zasilacz fotowoltaiczny. Znany jak Blue Roof generuje rok do roku ekwiwalent 755 ton węgla.

Green Power Industrial Park wykorzystuje również najnowsze technologie ogrzewania, klimatyzowania oraz magazynowania wody. Samo ogrzewanie pozwala zaoszczędzić ogromne miliony KWh energii elektryczne rocznie (równowartość 378 ton węgla). Ogranicza także emisji dwutlenku węgla siarki o około 25 ton i dwutlenku węgla o 839 ton rocznie.

Po co o tym piszemy? Ponieważ chcemy, żebyście wiedzieli jak ważne jest środowisko dla EGO Power +

słoneczko-z-katalogu-png-e1582965803699
Akumulatory Ego

akumulatory EGO

Po raz pierwszy od pokoleń rynek maszyn i narzędzi zmienia paliwa kopalniane czystą, bardziej ekologiczną energię elektryczną. Poznaj innowacyjny system EGO Power +, który stworzyli specjaliści od technologii akumulatorowej. Uzyskaj niespotykaną dotąd moc, dla swoich maszyn i narzędzi ogrodniczych.

Technologia ta zapewnia moc, która nie odbiega od konwencjonalnych silników spalinowych. Nasza wiodąca w branży technologia baterii litowej 56V Arc oferuje nowy poziom wydajności, który zapewnia najwyższą moc, pozwalającą Ci na wykonanie każdej pracy w ogrodzie.

Gwarantujemy, że gdy tylko wypróbujesz urządzenia zasilane akumulatorami EGO, nigdy nie wrócisz do standardowych narzędzi. Żadnych strat mocy oraz imponujący czas pracy i szybkie ładowanie baterii. Koniec z wycieczkami na stację paliw i przechowywaniem łatwopalnych substancji w garażu. Zamiast tego masz swobodę pracy, brak emisji szkodliwych substancji oraz ciągłą gotowość do pracy.

gwarancja Ego Power
Jedna bateria +

nieskończone możliwości

Co najważniejsze,  ta sama bateria 56V pasuje do każdego narzędzia z serii EGO. Wystarczy włożyć baterię i jesteś gotowy do pracy.  Wszystkie elektronarzędzia objęte są 2 letnią gwarancją (1 rok na Klientów komercyjnych) dla użytkowników domowych oraz dodatkową 3 letnią gwarancją po zarejestrowaniu urządzenia! Istnieje możliwość przedłużenia jej o dodatkowy rok po zarejestrowaniu baterii.

CHCESZ WYPRÓBOWAĆ NASZE URZĄDZENIA PRZED ZAKUPEM?

SERIA PRODUKTÓW PROFESJONALNYCH EGO POWER + COMMERCIAL
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
POKAŻEMY CI ŚWIAT NARZĘDZI AKUMULATOROWYCH!
Darmowa dostawa

Dostawa za darmo od 490 zł

Test narzędzi

Możliwość testowania narzędzi

Możliwość zwrotu

Masz 30 dni na zwrot produktów

Wygodne raty

Możesz zapłacić w ratach