EGO POWER + MULTITOOL

Jedno narzędzie do wielu zadań

WYBIERZ DOWOLNY SPRZĘT

I wypożycz go na dzień,
tydzień, a nawet miesiąc!

WYBIERZ DOWOLNY SPRZĘT

I wypożycz go na dzień,
tydzień, a nawet miesiąc!

WYBIERZ DOWOLNY SPRZĘT

I wypożycz go na dzień,
tydzień, a nawet miesiąc!

stworzony dla najbardziej wymagających

W tym zestawieniu znajdziesz 9 elementów, które sprostają najtrudniejszym pracom w Twoim ogrodzie, wymagającym precyzji. Dzięki prostocie użytkowania, szybkiej wymianie przystawek, idealnemu wyważeniu oraz najmocniejszymi akumulatorami 56V praca z tym zestawem staje się niesamowitą zabawą.

 

SKONFIGURUJ SWÓJ ZESTAW

Baza urządzenia PH1400E

Baza systemu multi-tool to wielofunkcyjne oraz wszechstronne narzędzie które, może być połączone z przystawkami współpracującymi z PH1400E. Dzięki swojej wielozadaniowości urządzenie stanowi fundament do dalszej rozbudowy osprzętu do pielęgnacji Twojego ogrodu.

Podkaszarka z szybką głowicą EGO-STA1500 38cm

Podkaszarka EGO Power + jako dodatek do zestawu multi-tool wyposażona jest w głowicę Rapid Reload, która wysuwa żyłkę przez uderzenie nią w ziemię.  . Osłona zapewnia ochronę użytkownika podczas cięcia, aby zapewnić optymalną wydajność. Do użytku z bazą PH1400E.

Nożyce do żywopłotu multi-Tool EGO Power + HTA2000

Nożyce do żywopłotu dla Multi-tool EGO Power + umożliwiają przycinanie wysokich żywopłotów bez korzystania z drabiny, dzięki czemu praca jest bezpieczniejsza i szybsza. Regulowana głowica narzędzia pozwala na ustawienie w 12 stałych położeniach, dzięki czemu cięcie wierzchołków i boków żywopłotu jest  prostsze niż dotychczas.

Krawędziarka multi-tool EGO Power + EA0800

EA0800 to idealna końcówka z zestawu multi-tool do wyrównania krawędzi trawnika w ogrodzie. Dzięki nakładce krawędziarki uzyskujemy czystą krawędź nie tylko przy trawniku, ale także chodnikach, podjazdach czy tarasach.

Sprzęt wyposażony jest w osłonę, która chroni przed wyrzucanymi resztkami roślinnymi czy małymi kamykami. Możliwa jest również szybka i łatwa regulacja głębokości działania dzięki czemu użytkownik sam może ustawiać parametry działania nakładki.

Piła łańcuchowa multi-tool EGO Power + PSA1000

Pilarka słupowa łańcuchowa jest jednym z elementów systemu multi-tool firmy EGO Power +. Charakteryzuje się wytrzymałością oraz wygodą użytkowania. Zapewnia wydajne przycinanie. Umożliwia przycinanie gałęzi bez użycia drabiny. Doskonała do stosowania na drzewach owocowych. Posiada łańcuch 3/8 z prostym napinaczem łańcucha i przezroczysty zbiornik oleju.

Zamiatarka multi-tool BBA-2100

BBA-2100 to jedna z przystawek multi-tool, która współpracuje z urządzeniem PH1400E (baza multi-tool). Końcówka stworzona do oczyszczania ulic, chodników, podjazdów i kostki brukowej, tarasów.

Głowica bez odrzutu trawy, kamieni EGO Power + RTX2300 RotoCut

RTX2300 – płaska konstrukcja EGO Power+ Rotocut umożliwia podkoszenie nawet najmniej dostępnych miejsc. Zaprojektowana z myślą o ograniczeniu odrzutu trawy, kamieni, i wyposażona w zintegrowaną osłonę. Dzięki tym rozwiązaniom możesz pracować bez ryzyka uszkodzenia szyb, karoserii samochodu, elewacji budynku. 

Przedłużka EGO Power + EP7501 do bazy multi-tool PH1400E.

Przedłużka EP7501 EGO Power+ jest to przedłużka wykonana z karbonu, która zwiększy zasięg Twojego multi-tool’a aż o 75 cm.

Ostrze 3-ramienne EGO Power +BCA1200

BCA1200– jest jedną z końcówek systemu multi-tool, która jest wyposażona w stalowe otrze 3-ramienne. Przystawka służy do wycinania krzewów, krzaków lub gęstej, wysokiej trawy. Sprzęt kompatybilny z bazą PH1400E.

Kultywator EGO-CTA9500

Kultywator CTA9500. Kompatybilny z bazą Multi-tool EGO-PH1400E.

LUB WYBIERZ GOTOWY ZESTAW