POZNAJ EGO POWER +

Innowacyjne narzędzia akumulatorowe.

UŻYWAJ DO KAŻDEGO URZĄDZENIA!

Kosiarka, dmuchawa, podkaszarka, itp!

UŻYWAJ DO KAŻDEGO URZĄDZENIA!

Kosiarka, dmuchawa, podkaszarka, itp!

UŻYWAJ DO KAŻDEGO URZĄDZENIA!

Kosiarka, dmuchawa, podkaszarka, itp!

UŻYWAJ DO KAŻDEGO URZĄDZENIA!

Kosiarka, dmuchawa, podkaszarka, itp!

NAJNOWSZE FILMY ZE ŚWIATA EGO POWER +

POZNAJ EGO POWER +

 

Jest to marka o globalnym zasięgu. Firma została założona w 1993 roku, zatrudnia ponad 7000 wysoko wykwalifikowanych osób i produkuje 10 milionów produktów rocznie, które są sprzedawane w ponad 30 000 sklepach w 65 krajach na całym świecie.

Ego Power + jest liderem akumulatorowych urządzeń zasilających w Ameryce Północnej. Nieustanny rozwój pomógł osiągnąć wyjątkowo wysoką pozycję na rynku.

Nad sukcesem pracuje utalentowany zespół ponad 400 wysoko wykwalifikowanych pracowników technicznych odpowiedzialnych za rozwój i dostarczenie, niezawodnych elektronarzędzi dla klientów. Aby zaprojektować innowacyjne, trwałe i potężne narzędzia, które zapewnią najwyższa wydajność EGO współpracuje ze specjalistami z całego świata. Zrazem zespół wprowadza w życie globalne normy bezpieczeństwa i jakości.

NAJNOWSZEJ GENERACJI AKUMULATORY

Po raz pierwszy od pokoleń rynek maszyn i narzędzi zmienia paliwa kopalniane czystą, bardziej ekologiczną energię elektryczną. Poznaj innowacyjny system EGO Power +, który stworzyli specjaliści od technologii akumulatorowej. Uzyskaj niespotykaną dotąd moc, dla swoich maszyn i narzędzi ogrodniczych.

Technologia ta zapewnia moc, która nie odbiega od konwencjonalnych silników spalinowych. Nasza wiodąca w branży technologia baterii litowej 56V Arc oferuje nowy poziom wydajności, który zapewnia najwyższą moc, pozwalającą Ci na wykonanie każdej pracy w ogrodzie.

Gwarantujemy, że gdy tylko wypróbujesz urządzenia zasilane akumulatorami EGO, nigdy nie wrócisz do standardowych narzędzi. Żadnych strat mocy oraz imponujący czas pracy i szybkie ładowanie baterii. Koniec z wycieczkami na stację paliw i przechowywaniem łatwopalnych substancji w garażu. Zamiast tego masz swobodę pracy, brak emisji szkodliwych substancji oraz ciągłą gotowość do pracy.

NAWET 5 LAT GWARANCJI

Zakup sprzęt i ciesz się najdłuższą gwarancją (5lat) na sprzęt akumulatorowy na rynku do użytku domowego. Akumulatory oraz baterie są objęte 3 letnią gwarancją. Gwarancja do użytku komercyjnego wynosi 1-3 lata, w zależności od zakupionego produktu. 

TRADYCYJNE NARZĘDZIA

EGO POWER +

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Skontaktuj się z naszym doradcą!

KUPUJ NA RATY

Nasz sklep online umożliwia Ci kupowanie produktów na raty lub w systemie odroczonych płatności.

Wybierz produkt i kliknij zakładkę „Raty”, aby dowiedzieć się więcej.