EGO POWER + Z6

Najlepsza z najlepszych…

ZAAWANSOWANY SYSTEM

wyrzucania skoszonej
trawy

ZAAWANSOWANY SYSTEM

wyrzucania skoszonej
trawy

ZAAWANSOWANY SYSTEM

wyrzucania skoszonej
trawy

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY

Zobacz, co oferuje Ci EGO POWER+ Z6

POZNAJ REWOLUJCĘ W KOSIARKACH

EGO POWER + Z6

Kosiarka samojezdna o zerowym promieniu skrętu EGO Power+ 42” Z6.

Wyposażona w technologię Peak Power™+, może pomieścić do 6 baterii litowych EGO 56V ARC Lithium™ — ta sama technologia zasila wszystkie produkty EGO, co czyni go pierwszym na świecie riderem kompatybilnym z platformą.

Zapewniając moc 22 koni mechanicznych, co odpowiada silnikowi gazowemu, i osiąga prędkość maksymalną 13 km/h na godzinę, Z6 pokonuje do 2 akrów na jednym ładowaniu z czterema akumulatorami 10 Ah (w zestawie). Dodaj więcej baterii, aby wyciąć 3, 4, 5 lub tyle akrów, ile potrzeba – w przeciwieństwie do innych ZTR zasilanych bateryjnie na rynku. Najszybsza ładowarka w branży w pełni ładuje 4 x 10 Ah w zaledwie 2 godziny, 4 razy szybciej niż konkurencja. 4 niezależne silniki bezszczotkowe zapewniają moc i wydajność.

Dzięki regulowanemu hydraulicznemu zawieszeniu fotela, zapewnia nam największy komfort koszenia. Dostosuj jazdę za pomocą interfejsu LCD z 3 trybami jazdy: Control, Standard i Sport — do których można uzyskać dostęp jednym dotknięciem palca. Funkcje premium, takie jak światła LED, port ładowania USB i Bluetooth, są standardem, dzięki czemu doświadczenie jest inne niż w przypadku innych kosiarek typu rider. Doświadcz koszenia z zerowym skrętem jak nigdy dotąd dzięki zupełnie nowej kosiarce samojezdnej EGO Power+ 42” Z6 o zerowym promieniu skrętu — moc jak żadna inna.